Newsy

Czarny kruk to teraz King Kong Tatoo Co!

Połączyliśmy siły z naszymi przyjaciółmi ze Szkocji a studio przyjęło nazwę KING KONG TATTOO COMPANY. Powiększyła się nasza ekipa. To oznacza, że będziecie mogli współpracować nie tylko z polską częścią załogi, ale również korzystać z usług utalentowanych tatuażystów ze szkockiego studia – a to otwiera jeszcze większe możliwości w doborze i wykonaniu projektu. Zobaczcie, kto do nas dołączył 🙂


Kevin Finlay

Szef i twórca szkockiego oraz „współszef” polskiego KING KONG TATTOO COMPANY. Jeden z najlepszych artystów tworzących tatuaże w stylu old school. Mistrz grubych konturów. Stale rozwijający skrzydła i horyzonty – jego prace w stylu realistycznym cieszą się prawie tak samo ogromnym powodzeniem, jak projekty „starej szkoły”. Część z Was nosi je na swojej skórze, bo Kevin gościł w Zielonej Górze wiele razy, tatuował również na polskich konwentach tatuażu.
Więcej znajdziecie na insta @finlayktattoo


Danna Muir

Młoda i bardzo utalentowana artystka. Jej głównym atutem jest umiejętność pracy z najcieńszymi igłami. Precyzja, z jaką wykonuje tatuaże, jest niesamowita! Delikatne kwiaty, mandale czy matrioszki to tylko część tematów, w których Danna czuje się, jak ryba w wodzie.
Więcej na insta @danna.tattoo


Jessica Bank

Marzycie o mandali? Kochacie się w geometrycznych projektach? A może coś neotradycyjnego? No, to przy najbliższej możliwej okazji będziecie musieli łapać termin u Jess. Mamy ogromną nadzieję, że za niedługo zniosą obostrzenia i ta znakomita artystka zagości w studiu na Drzewnej, by móc pokolorować waszą skórę.
Więcej jej niesamowitych projektów zobaczycie na insta @jessica_bank_


Lee Brown

New school i cartoon to nie jedyne, ale najważniejsze style w jego twórczości. Lee kocha Oscara, swojego stafforda, i Super Mario Bros.
Koniecznie poszukajcie jego profilu na insta @lunchmoneylee


Kash Piechocki

Ta szkocka artystka ma polskie korzenie! Kash kocha małe tatuaże, lubuje się w minimalistycznych projektach. Bez niej w studiu jest bardzo cicho – możecie mieć pewność, że tatuując się u niej, w gratisie dostaniecie sporą dawkę śmiechu!
Więcej o Kash na jej insta @kashpie_art


Zamów portret

Jesteście wspaniali! Dziękuję za Waszą troskę. Studio nadal zamknięte, ale rysuję w domu. Jeśli chcecie mnie wesprzeć – macie możliwość kupna vouchera albo zamówienia portretu w bliskiej Wam osoby, idola czy zwierzęcia. Cena jednego portretu to tylko 50 zł.

Piszcie priv na facebooku:

Anna Black Raven facebook.com/annblackraven

lub na mail:

pracownia@czarny-kruk.com

Dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie, słowa otuchy. Pytacie, czy możecie nam pomóc w sytuacji, kiedy studio dla waszego i naszego bezpieczeństwa musi być zamknięte. Jasne, że możecie! Jak? Nie odwołujcie sesji, a cierpliwie czekajcie na inny termin. Kupujcie online vouchery do konkretnego z naszych artystów. Zamawiajcie nasze prace w formie printów, które mogą ozdobić Wasz dom lub być świetnym upominkiem.
A przede wszystkim – uzbrojcie się w cierpliwość. My też za Wami tęsknimy 🖤🖤🖤


Koszulki z projektami od Anq

Kochani, stało się – teraz na stronce www.prints4u.eu możecie nabyć koszulki (męskie oraz damskie oczywiście) z projektami Anq Czarny kruk.

koszulki-tattoo-anq-czarny-kruk-zielona-gora


Dobra cena, świetna jakość, pełna rozmiarówka – nic, tylko brać! Klikajcie, oglądajcie i zamawiajcie tutaj: koszulki od Anq Czarny kruk.

Warto zaglądać co jakiś czas do nas, bo nowe projekty są już w przygotowaniu 🙂


Czarny Kruk na Łódź Tattoo Days 2018

łódź tattoo days 2018 - Czarny kruk na konwencie

Jesteśmy wlaśnie na Łódź Tattoo Days 2018 !!!

Nawet piszą o nas w Dzienniku Łódzkim, a pracujemy ciężko, aż sami się dziwimy, jak bardzo 😉

 

Naszą relację na bieżąco możecie śledzić na Facebooku: https://www.facebook.com/Czarny.Kruk.Tattoo/

A tak na koniec jeszcze – tatuaż wykonany drugiego dnia konwentu w Łodzi przez Black Owl 

tatuaż artystyczny kwiaty i pszczoła - Czarny kruk studio tatuażu w Zielonej Górze

 

Czarny Kruk ma już 3 lata!

Wy ty pitu-pitu, a Czarny kruk dziś 3. urodzinki świętuje!!!

Wszystkiego najlepszego nam! I Wam, kochani, bo to dzięki Wam wszystko tak pięknie śmiga 🖤🤟🏻😈🔥👌🏻

I pamiętajcie, że dla Was cały czas jesteśmy aktywni na Facebooku: https://www.facebook.com/Czarny.Kruk.Tattoo/